Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcılığı Görevine Ali Ateş Seçildi
Geçtiğimiz günlerde Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonunda yapılan genel kurul sonrası genel başkan yardımcılığı görevine seçilen Ali Ateş, "Türkiye genelindeki bütün odaların hizmetindeyim" dedi.
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonunda yapılan genel kurul sonrası Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilen Ali Ateş, "Malumlarınız her 4 yılda bir 5362 sayılı kanun gereği Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu olarak genel kurul yapmak zorundayız. Yapılan genel kurulda bir görev tazeledik. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda genel başkan yardımcılığı görevine devam ediyorum. Türkiye genelindeki bütün odaların hizmetindeyim" dedi.
Ateş ayrıca, "Malumlarınız ülkede nakliyeci büyük bir sıkıntı içerisinde bulunuyor. Taşıma sektörünün yüzde 92’sini nakliyeci kardeşlerimiz oluşturmaktadır. Bunların problemleri vardır. Emeklerinin karşılığını hiçbir zaman alamıyorlar. Buda ülkedeki işsizliğin, nakliye sektörünün iyi olmamasından kaynaklanıyor. Haksız rekabetler ister istemez meydana geliyor. Bu rekabetten dolayı da para kazanamaz konumdalar. O açıdan bizler mümkün olduğu kadar buradaki sıkıntılarımızı hükümetimize dile getiriyoruz. Bu açıdan nakliyecilerin, otobüs ve otomobil işletmecilerinin sorunlarını her zaman dile getiriyoruz" diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×