Ramazan'da Da Asfalta Devam
Talas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı yol yapım ve asfalt ekipleri gündüz sıcaklığı 38 dereceleri bulan on bir ayın sultanı Ramazan'da da çalışmalarını durmaksızın sürdürüyor.
Ramazan ayının yaz sezonuna denk gelmesine rağmen çalışmaları aksatmadığını belirten Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, sezonu en iyi şekilde geçirmeye çalıştıklarını söyledi. Başkan Palancıoğlu, nüfusun yoğun olduğu Mevlana Mahallesi'ndeki Velioğlu Caddesi ile Batuhan Sokak arasındaki yollardaki genişletme ve asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Bölgenin adeta şantiyeye döndüğünü ifade eden Başkan Palancıoğlu, Ramazan ayında da hızla çalıştıklarını anlattı.
Başkan Palancıoğlu, şöyle konuştu: "Talas Belediyesi olarak alt yapı ve üst yapı çalışmalarımız devam ediyor. Yaz mevsimi nedeniyle çalışma dönemi rahat. Bu nedenle Mevlana Mahallesi başta olmak üzere bütün mahallelerimizde asfalt ve yol yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Özellikle inşaatlardan dolayı şantiyeyi andıran Mevlana Mahallesi'nde ihtiyaç duyulan yollarda çalışmalarımız sürüyor. Tabi Ramazan ayının sıcaklarla birlikte olması çalışanlarımızı biraz zorlasa da onlara emeklerinden ötürü teşekkür ediyor, herkese hayırlı Ramazan'lar diliyorum."
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×