Mustafa Asım Köksal Caddesi Hayırlı Olsun
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mustafa Asım Köksal Caddesinde yol yenileme ve asfaltlama çalışmasının tamamlanarak hizmete açıldığını söyledi.
Esenyurt Mahallesi Büyükmenderes Caddesi ile Osmanlı Mahallesi arasında yer alan Asım Köksal Caddesinde Kayserigaz, Kaski ve Mobese hataları döşenmesinden dolayı yenilendiğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Bu semte yer alan Büyükmenderes Caddesi ile Osmanlı Mahallesine bağlayan Asım Köksal Caddesi ile bunlara bağlantılı tüm yollarda yol yenileme ve asfaltlama çalışması yapıldı. Bozulan yollarda yol genişletme ve düzenleme çalışması yapılarak alt yapısı tamamen yenilendi. Bunun için 6000 bin ton alt yapı malzemesi kullanıldı. Alt yapıda bütünlük sağlamak için PTT, Kaski, Doğalgaz, Mobese ve Tek ile ortak çalışılma gerçekleştirildi” dedi.
1500 metre uzunluğundakiMustafa Asım Köksal Caddesinin yenilenmesi için 4800 ton asfalt, 6000 ton alt yapı malzemesi kullanıldığını ve 4500 m2 yaya yolu döşendiğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, çalışmaların semt halkına hayırlı olsun temennisinde bulanarak, Esenyurt Sosyal ve kültür merkezi ile bölgenin sosyal yaşamına hareketlilik geldiğini sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×