Merkez Çarşinin Sorunlarını Tespit Etmek İçin Anket Çalişmasi Başlatıldı
Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, merkez çarşının sorunlarının tespitine yönelik anket çalışması başlatıldığını belirtti.
Kayseri Ticaret Odası bünyesinde merkez çarşının sorunları ve çözüm yollarına yönelik komite kurulduğunu hatırlatan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, komite toplantıları kapsamında değerlendirilmeye alınan anket çalışmasına başlandığını kaydetti. Başkan Hiçyılmaz, anketörlerin eğitimi ile başlayan çalışmaların kısa sürede sonlandırılacağını belirterek, “Anket çalışmasına ilişkin yapılan toplantımıza Melikşah Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahmut Özdevecioğlu, Merkez Çarşı Komitesi Başkan Yardımcısı Kadir Uslu ile anketörler katılmıştır. Ticaret Odası koordinasyonunda gerçekleştirilecek çalışma öncesinde anketörlerimize nasıl bir çalışma yapılacağına ilişkin detaylı bilgiler verilmiştir” dedi.
Hiçyılmaz, anket çalışmasının Kayseri’deki tüm tüccarlara yönelik olarak gerçekleştirileceğinin altını çizerek, “Bu kapsamda 20 anketörümüz tarafından belirlenen merkezlerde yaklaşık 3 bin kişi ile anket yapılacaktır. Sorunların net şekilde belirlenmesi ve çözüm yollarına ilişkin izlenecek yol haritasının oluşturulması amacıyla bu anketin önemli olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu.
Hiçyılmaz, merkez çarşının sorunlarına ilişkin; kısa, orta ve uzun vadeyi içerecek bir yol haritasının takip edildiğini ve hızlı adımlar atılarak çalışıldığını sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×