Mahallemde İftar Var Bugün Toki Bölgesindeyiz
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ramazan ayının özünde birlik, beraberlik ile paylaşma ve yardımlaşma gibi ulvi değerlerin olduğunu bu amaç ile belediye olarak mahalle iftarları ile mahalleyi bir araya getirdiklerini söyledi.
Melikgazi Belediyesi bugün TOKİ Bölgesi Melikgazi Belediye Sosyal tesisleri önündeki alanda iftar yemeği verileceğini belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye olarak ramazan ayı içerisinde olmamızdan dolayı mahalleri MAHALLE İFTAR SOFRALARINA dönüştürdüklerini kaydetti.
MAHALEMDE İFTAR VAR etkinliği ile bir bakıma sosyal dayanışma ve birlikteliği öncülük ettiklerini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, iftar alanında bölge halkı ile beraber iftar ederek onlarla sohbet etme imkanı bulmaktadır.
Önemli olan toplum dayanışması ve birlikteliği ve barışı sağlamak olduğunu hatırlatan Başkan Büyükkılıç, konu ile ilgili şunları söyledi.
”Özelikle bu tür mahalle ve toplu iftarlarda bir araya gelerek sohbet eder, tanışır ve dostluklar kurar. İftar sofraları dostlukların, arkadaşlıkların vesiledir. Bu açıdan bundan sonra mahalle iftarlarını süreklilik haline getirdik. Tüm halkımız davetlidir”dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×