Kayseri Şeker Voleybol Turnuvasının Finalinde Büyük Coşku Yaşandı
Kayseri Şeker’e bağlı birimlerin oluşturduğu 20 takım lig usulü olarak 15 gün önce başlattıkları Voleybol Turnuvası'nın finali, Kayseri Şekerspor tesislerinde yapıldı.
Müsabakalar sonunda Kayseri Şeker Makinistlik Voleybol takımı birinci, Boğazlıyan Şeker Ham Fabrika Voleybol takımı ikinci ve Kayseri Şeker Rafineri Voleybol takımı da üçüncü oldu.
Final müsabakasında ve kupa töreninde Genel Müdür yardımcıları Tayfun Öner, Osman Canıtez, Bilal Karaköse, Mehmet Özoğul Şeker-İş Sendika Başkanı İsmail Yücer, Fabrika yöneticileri yanı sıra çok sayıda çalışan da hazır bulundu.
Müsabakalarda ilk üçe çıkmayı başaran takımlara Kayseri şeker yöneticileri tarafından kupa yanı sıra çeşitli hediyeler de takdim edildi. Dostluk havasında neticelenen müsabakaya taraftarın yoğun ilgisi izleyicilere ve sporculara heyecan dolu anlar yaşattı.
Final Müsabakası öncesinde her iki takımın sporcuları ve yöneticiler birlikte objektiflere poz verirken müsabaka sonunda da yine birlik ve beraberlik içerisinde objektiflere poz vermeyi ihmal etmediler.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×