'büyük Usta' Fotoğraf Sergisi Açıldı
AK parti Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın çeşitli zamanlarda çekilmiş 60 fotoğrafının yer aldığı 'Büyük Usta' isimli Fotoğraf Sergisi açıldı.
Sergi hakkında bilgi veren AK Parti Kayseri İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Madi Ücük, öncelikle Türk halkının Ramazan Ayı'nı kutladı. Ücük, ''Sergimizin ismi, Büyük Usta Fotoğraf Sergisi. Biz bu sergiyi bir ay önce açmayı düşünüyorduk ama o dönemde Soma Faciası meydana geldi ve biz de erteledik. Ramazan'dan ve 1 Temmuz'da AK Parti'mizin Cumhurbaşkanı adayının açıklanmasından önce sergimizi yapalım dedik. Bu sergimizde Başbakanımızın çeşitli zamanlar çekilmiş 60 fotoğrafı bulunuyor. Başbakanımız inşallah Cumhurbaşkanı adayımız olacak. Onun adaylığını desteklemek ve ona olan sevgimizi göstermek için bu sergiyi açtık'' diye konuştu.
Sergiyi gezen vatandaşların bazıları da sergiyi çok güzel bulduklarını ifade ettiler ancak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kime oy vereceklerini açıklamadılar. İsmini vermeyen ancak Sivas'tan geldiğini söyleyen bir kadın da, ''Ben 52 yaşındayım ve 20 yaşımdan beri Recep Tayyip Erdoğan'a oy veriyorum. Sürekli ona oy veriyorum, vermemezlik etmiyorum'' dedi. Engelli kızı da, ''Başbakanımızın Türkiye'de ve tüm dünyada yardıma ihtiyacı olanlara yardım ettiğini biliyoruz'' diye konuştu.
Sergi, Pazar akşamına kadar açık kalacak. Bu arada, serginin yanında açılan stantta ise AK Parti İl Başkanlığı Gençlik Kolları üyeleri, partiye üye kayıtlarına devam ediyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×