Başkan Memduh Büyükkılıç’a Teşekkür Plaketi
Kayseri Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Temsilcisi Faruk Şahin ve Dernek Yönetim Kurulu engelli Basketbol takımına yapılan yardım ve desteklerinden dolayı Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.
Kayseri Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile ortaklaşa bir çok etkinliği gerçekleştirerek toplumsal hizmete taktı sağladıklarını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi çalışmaları ile ve uygulamaları ile engelliler için engelleri kaldırmaya çalışan bir kurumdur. Belediye hizmet binalarımız da engelliler için giriş rampaları, asansör ve hissedilen zeminler oluşturduk. Bu bizim konuya verdiğimiz önemin bir göstergesidir. Kayseri Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübüne çalışmalarına ve üyelerine katkı ve desteklerimiz olmuştur. Bu tür yardımlaşma ve kamu desteği aslında sosyal dengenin ve barışın ön koşuludur. Belediye olarak bu sosyal dayanışmayı ve toplumda herkesi ve herkimi kucaklamak bizim asli görevimizdir” dedi.
Kayseri Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Temsilcisi Faruk Şahin, Melikgazi Belediyesi gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve hizmetler ile referans belediye olma özelliği ile bedensel engelli hemşerileri için engelleri ortan kaldığını ve hizmette bütünlük sağladığını kaydetti.
Kayseri Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Temsilcisi Faruk Şahin, tarafından engelli Basketbol takımına yapılan yardım ve desteklerinden dolayı Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, üzerinde “ 2013-214 sezonunda yer alan faaliyetlerimize katkılarınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarız “ ibareli Yönetim Kurulu Adına plaket bir sundular.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×