Başkan Büyükkılıç, İftarda Belsin Halkı İle Buluştu
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Çocuk Meclisi tarafından organize edilen mahallemde İftar Var etkinliğinin ikincisinde Belsin halkı ile Belsin Sosyal ve Spor Tesisleri önünde kurulan iftar sofrasında bir araya geldi. İftar saati öncesi ve sonrasında renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte özellikle mahalleli çocuklar Başkan Büyükkılıç’a yoğun ilgi gösterdi ve fotoğraf çektirebilmek için adeta yarıştı.
Mahallemde İftar Var etkinliğine Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra Ak Parti Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
İsa Yusuf Alptekin parkı içerisinde bulunan Melikgazi Belediyesi BELSİN Sosyal Tesisleri Bölgesi alanında kurulan iftar sofrasında, vatandaşlar ile tek tek tokalaşarak sohbet eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği MAHALLEMDE İFTAR VAR etkinliği ile bir bakıma sosyal dayanışma ve birlikteliği öncülük ediyoruz.
Melikgazi için çok ayrı bir öneme sahip olan Belsin’in şehrimizde kurulan ilk toplu konut alanı olması ve Melikgazi İlçesinin 100 bin’e yakın nüfusu ve 7 mahallesi ile en fazla nüfusa sahip semti olduğunu da hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Her türlü sosyal donatıya sahip Belsin de belediye olarak çevre düzenleme çalışması yaptıklarını en önemlisi çok amaçlı ve büyük ölçekli olarak şu anda inşaatı hızla devam eden Tınaztepe sosyal tesislerinin tamamlanması ile çok önemli bir sosyal ve spor tesisinin daha bölge halkına hizmet edeceğini kaydetti.
Başkan Memduh Büyükkılıç ve etkinliğe katılanlar Çocuk Meclisinin birbirinden yetenekli üyeleri tarafından hazırlanan skeçleri büyük bir ilgi ve beğeni ile takip ettiler.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×