"Ulaşımın Kalitesini Artıracağız"
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas Yolu’nda yapılan Yeni Hareket Amirliği’ni ziyaret etti. Ziyaretinde Kayseri’deki şehir içi ulaşımla ilgili açıklamalar yapan Başkan Çelik, ulaşımın kalitesini artıracaklarını kaydetti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, belediye birimlerini yerinde ziyaret ederek personelle bir araya gelmeye devam ediyor. Geçen hafta Asfalt Şantiyesi’ne giden Başkan Çelik, bu hafta da Talas Yolu’nda hizmet vermeye başlayan Hareket Amirliği’ni ziyaret etti. Başkan Çelik, ilk etapta Seyyid Burhaneddin Mezarlığı yanındaki otobüslerin yeni yerlerine taşınmasıyla trafikte büyük rahatlama getiren Yeni Hareket Amirliği’nde personelle birlikte öğle yemeği yedi.
Yeni tesislerin hayırlı olmasını dileyen Başkan Mustafa Çelik, "Burada daha düzenli ve daha tertipli hizmet verilebilecek. Belediyemiz içinde en hareketli, en dinamik ve halkla en çok iletişim halindeki birimlerin başında ulaşım birimleri geliyor. Dolayısıyla bu birimlerin daha programlı olması ve hizmetin hiçbir şekilde aksamaması gerekiyor. İnşallah elbirliği ile daha iyi hizmet vermenin gayretini göstereceğiz" dedi.
Kent içi ulaşımın daha iyiye gitmesi için personelin görüşlerini alan ve tespit ettikleri sorunları dinleyen Başkan Çelik, ulaşımla ilgili şikayetleri en aza indirme amacında olduklarını belirtti. Başkan Çelik, tespit edilen sorunların çözülmesi için gerekli planlamaları yaparak çalışmalara başlayacaklarını dile getirdi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×