"Ulaşılamayan Başkan Olmayacağım"
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, öğle yemeğinde Asfalt Şantiyesindeki işçilerle bir araya geldi. Burada yönetim anlayışı ile ilgili önemli açıklamalar yapan Başkan Çelik, ulaşılamayan bir başkan olmayacağını ve her zaman halkla iç içe olacağını söyledi.
Büyükşehir Belediyesi personeli ile sık sık farklı vesilelerle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bu kez öğle yemeğinde Asfalt Şantiyesi’ndeydi. Büyükşehir Belediyesi Asfalt Şantiyesi’nde çalışanlarla bir araya gelen Başkan Çelik, yaptığı konuşmada yönetim anlayışına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Bir yöneticinin, mesai arkadaşları ve yönettiği kitle ile iç içe olması gerektiğini belirten Başkan Mustafa Çelik, göreve geldiğinden bu yana her fırsatta personel ile bir araya geldiğini ve her fırsatta halkla iç içe olduğunu dile getirerek, "İnşallah hep halkımızla birlikte olmak için Rabbime dua ediyorum" dedi. Sahada çalışan elamanlarla bundan sonra da bir araya gelmeye devam edeceğini dile getiren Başkan Çelik, "Birlikte belediyeyi nasıl daha iyi yönetiriz ve nasıl Kayseri için daha iyi hizmet üretirizin gayretinde olacağız. Şunu bilin ki ulaşılamayan başkan olmayacağım. Rahatlıkla ulaşılıp dertlerin söylenebildiği bir Başkan olacağım. Personelimizle beraber çözümler üreten bir kurum olmayı planlıyoruz. Aklınıza gelen Kayseri ile ilgili projelerinizi yada kendi isteklerinizi iletmek isterseniz her zaman görüşebiliriz" diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×