Taner Yıldız Talas’ta
Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Taner Yıldız, Talas’ta esnaf ve vatandaşlarla buluştu, belediyenin ’Halk Günü’ programına katıldı.
Taner Yıldız, partisinin Kayseri Milletvekili Adayı Avşar Arslan, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, İlçe Başkanı Ragıp Dost ve partililerle birlikte sabah erken saatlerde ilk olarak Selçuklu Evi’nde vatandaşlara bir araya geldi. Vatandaşlarla birlikte çayla simit yiyen Yıldız, daha sonra Mevlana Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Esnaf ziyaretinin ardından Yıldız, Talas Belediyesi’nin her hafta çarşamba günü gerçekleştirdiği "Halk Günü" uygulamasına katılarak vatandaşların sorunlarını dinledi. Zaman zaman notlar da alan Taner Yıldız programın sonunda açıklamalarda bulundu.
Yıldız, "Ben öncelikle Talas Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum. Bu çalışmanın son derece başaralı olduğunu belirmek istiyorum. Vatandaşımızın gelip burada şeffaf bir ortamda derdini anlatabildiği, ilgili bütün müdürlerin anında çözüm üretebildiği bir ortam oluşuyor. AK Parti belediyelerine de yakışan budur. Talas, Kayseri’nin en hızlı gelişen ve büyüyen, artık bir nevi şehri oldu. Yani ilçesi demek artık tek başına yeterli değil. O açıdan böyle bir yerde belediye başkanlığı ancak vatandaşlarımızla beraber yapılır. Bugün Talas’ta farklı ortamlarda bulunduk. Sayın başkanımızdan bu memnuniyetin bizatihi şahidi oldum. Kendisini tebrik ediyor, bu çalışmalarının devamını temenni ediyorum" dedi.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ise, bugün vatandaşlara güzel bir sürpriz yaparak Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız’la görüştürdüklerini söyledi. Başkan Palancıoğlu, "Her hafta çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz bu uygulamaya sayın bakanımız ve milletvekili adayımız kırmayarak katıldı. Vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini hep birlikte dinledik. Kendilerini teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızı her hafta bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×