SP Kayseri Milletvekili Adayı Mahmut Arıkan:
SP Kayseri Milletvekili adayı Mahmut Arıkan, yaptığı açıklamasında, "Saadet Partisi’nin içinde olmadığı bir meclis, ülkemizin ihtiyacı olan kardeşlik ve uzlaşı ortamını sağlayamamaktadır" dedi.
"1 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştireceğimiz 26. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Genel Merkezimiz tarafından Kayseri Milletvekili adayı olarak gösterilmiş bulunmaktayım" diyen Arıkan, "Biz biliyoruz ki birinci görevimiz inandığımız gerçekleri topluma anlatmaktır. Yani Hakkı tebliğ etmekten sorumluyuz. Bu görevimizi son beş yıldır il başkanı olarak yürütmekteydik, bugünden itibaren ise Milletvekili adayı olarak sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
Arıkan, "7 Haziran 2015 seçimlerinden sonra oluşan siyasi tablo bizlere göstermektedir ki; Saadet Partisi’nin içinde olmadığı bir meclis, ülkemizin ihtiyacı olan kardeşlik ve uzlaşı ortamını sağlayamamaktadır. 1 Kasım seçimlerinin en büyük kazanımı Türkiye’de kardeşliğin teminatı olan Saadet Partisi kadrolarının mecliste yer alması olacaktır. Yapılacak olan seçimlerin başta ülkemize, milletimize ve İslam Âlemine hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyor, Bütün Milletvekili adaylarına başarılar diliyorum" ifadesinde bulundu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×