PTT Yöneticileri Kurumun Kuruluşunun 175. Yıl Dönümü Dolayısıyla Valiliği Ziyaret Etti
Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü’nün (PTT) kuruluşunun 175. Yıl dönümü nedeniyle Kayseri PTT Başmüdürü İhsan Afşin ve beraberindeki heyet Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ü ziyaret etti.
Ziyarette Kayseri PTT Başmüdürü İhsan Afşin tarafından Vali Orhan Düzgün’e pul albümü hediye edildi.
“Görevi ve pozisyonuna ilave olarak PTT binaları özellikle İstanbul ve Ankara’dakiler mimarileriyle de o şehirlerde gerçekten özelliği olan binalardır” diyen Vali Düzgün, "İlk başta posta ve telgraf hizmetleriyle başlayan PTT Teşkilatımız zamanla çağa ayak uydurmasını bildi ve ayakta kaldı. Yoksa görevini, fonksiyonunu tamamlamış tarihi bir kurum olarak tarihe gömülebilirdi ama böyle olmadı. Vatandaşlarımızın beklentileri neyse onu karşıladı. Biz bundan sonraki yıllarda da yine gelişmelere ayak uydurarak PTT’nin Türkiye için önemli bir kuruluş olacağına inanıyoruz” dedi.
İhsan Afşin ise Kayseri’deki PTT’lerin gider dengesi itibariyle hemen hemen bütün kalemlerde Türkiye ortalamasının ikiye katlayarak büyüdüğünü vurgulayarak “Bütün iş yerlerimiz vatandaşımızın rahat bir mekanda hizmet alabileceği şekle dönüştürüldü. Bankacılık konsepti dediğimiz şekilde dizayn edildi ve hemen hemen bütün kalemlerde Türkiye ortalamasının üzerindeyiz. Bu nedenle canla, başla 24 saat iş yerimizde personellerimizle donanımlı dağıtım ekibimizle hizmet vermekteyiz” ifadelerini kullandı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×