Özhaseki Ve Karayel Kapalı Çarşı İle Kazancılar Çarşısı Esnafını Ziyaret Etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ile AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Emrah Karayel, Kapalı Çarşı ve Kazancılar Çarşısı esnafını ziyaret ederek, sohbet etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ile AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Emrah Karayel, seçim çalışmaları kapsamında Kapalı Çarşı ile Kazancılar Çarşısı’nı ziyaret etti. İlk olarak Kapalı Çarşı esnafını ziyaret eden Özhaseki ve Karayel, burada esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisi karşılaştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki ile hatıra fotoğrafı çekinen vatandaşlar, sorunlarını dile getirdi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Özhaseki ise, ilgili yerleri bizzat kendisi arayarak vatandaşların sorunlarına çözüm aradı.
Daha sonra Kazancılar Çarşısı’na geçen Özhaseki ve Karayel, burada da esnaf ile sohbet ederek, sıkıntılarını dinledi. Ziyaretleri değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, "Burada, Kayseri’mizin en eski ve en kadim esnafları yer alır. Bizde ‘Bismillah’ diyerek işe böyle bir yerden başladık. Çarşıları ve sokakları geziyoruz. Bütün vatandaşlarımızla kucaklaşarak selamlaşıyoruz. Eğer bir problemleri varsa onları dinliyoruz. Müthiş bir verimli gezi oluyor. Herkes dua ediyor ve gelecekten ümitli. İnşallah ay başında yapılacak olan seçimlerde de tek başına AK Parti’nin iktidara gelişinin müjdesini görüyoruz" dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×