Özdemir Ve Çelik Ailelerinin Mutlu Günü
Esra-Mehmet Özdemir’in kızları Mervenur ile Şerife Hayrettin Çelik’in oğulları İrahim Enes düğün töreni ile dünya evine girdi.
Genç çiftin nikah törenine Vali Orhan Düzgün, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekili Havva Talay Çalış, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.
Çiftin nikahını Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu kıyarken, şahitliklerini Vali Orhan Düzgün, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekili Havva Talay Çalış, Yargıtay 10. Hukuk Dairesi Başkanı Süleyman Caner, HSYK Üyesi Yakup Ata ve Yargıtay 17. Ceza Dairesi Başkanı Abdul Halik Yıldız yaptı.
Nikahin kıyılmasının ardından genç çifte evlilik cüzdanını veren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Nikahta keramet var lafına inanırız. Hayat zıtlıklar üzerine kurulu olur ya hayatta olumsuzluklar çıkabilir, işte o zaman senden oldu demeyeceksin. İkinci kural canınız sıkıldığında birbirinize patlamayacaksınız. Sakin olup biraz zaman geçmesini bekleyeceksiniz. Nefsinizden gelen o hırsın esiri olmayın çünkü Allah insan oğluna bir nefis karşısında bir kalp vermiştir. Siz nefsinize uymayın" tavsiyelerinde bulundu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×