Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç:
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi 2016 Yılı TS:EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standardı kapsamında 2015 yılı İç Tetkik çalışmaları başarı ile tamamladığını söyledi.
TSE KYSB iç tetkik görevlileri tarafından yapılan Belge Yenileme Tetkiki neticesinde Belediyemizin sahip olduğu Kalite Yönetim Sistem Belgesi 3 yıl daha uzatılarak MELİKGAZİ BELEDİYEMİZİN HİZMET VE YÖNETİM KALİTESİ TESCİLLENDİĞİNİ belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Mali Hizmetler Müdürlüğünce yürütülen çalışmalarda, Türk Standartları Enstitüsü yetkilileri tarafından yapılan izlemenin başarı ile tamamlandığını kaydetti.
TS:EN ISO 9001:2008 belgelendirme sistemi yatırım ve sunulan hizmetlerde gerekli önlemleri alması ile vatandaş memnuniyetinin daha da üst seviyelerde olmasına imkan tanındığını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgi olarak şunları söyledi:
“Melikgazi Belediyesi hizmet alanı ve nüfus yoğunluğu olarak Kayseri ilimizde ki en büyük ilçe belediyesi olmakla birlikte, Ülkemizde ki 57 adet il nüfusundan daha büyük nüfusa sahip bir belediyeyiz. Bu nedenle her yaştan ve her kesimden halkımıza aynı anda hizmet sunuyoruz. Kamu hizmetinde devamlılık esastır. Geç verilen hizmet, hizmet değil, eziyettir. Yapılan çalışmalar ve yatırımlar ile yürütülen planlama ve iş bölümünde her türlü düzenleme ve planlama yapılmıştır. TSE yetkilileri tarafından yapılan bu tetkikler belediyemize ve daha kaliteli hizmet alan halkımıza faydalı olmaktadır”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×