Melikgazi Ailesi Sabah Kahvaltısında Bayramlaştı
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bugün başlayan mesai ile birlikte belediyenin atölye, fidanlık, zabıta merkezlerini ve hizmet binasında görev yapan çalışanlar ile bölge esnafının geçmiş bayramlarını kutladı.
Çalışanların bayram ziyaretlerini daha rahat bir zaman içerisinde gerçekleştirebilmeleri için bayramlaşmayı bayram sonrası ilk mesai günü yapmayı uygun bulduklarını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, “Bayram tatili 9 gün idi. Bu süre içerisinde temizlik, denetim, park ve bahçe bakımı, yol bakım ekipleri görev başındaydı. Çünkü kamu hizmetlerinde tatil olmaz. Kamu hizmetleri süreklilik gerektirir. Belediye olarak bayram öncesi tüm tedbirleri aldık. Nöbetçi birimleri oluşturduk ve bayram süresince hiçbir aksaklığa meydan verilmeden hizmetler yerine getirildi. Kurban kesim yerleri deterjanlı su ile yıkandı. Bugün belediyemiz temizlik ve makine ikmal atölyesinde çalışanlarımızla bayramlaşmayı, kahvaltılı ve kurban eti ikramı ile gerçekleştirdik. Yeni bir geleneği başlatıyoruz. Bundan böyle Kurban Bayramları sonrası çalışanlarımızla kurban eti ikramlı bayramlaşma gerçekleştireceğiz.” dedi. Çalışanların birbirleri ile saygı, hoşgörü ve sevgi ile çalışmalarını sürdürdüklerini, bu açıdan Melikgazi camiasının büyük bir aile olduğunu ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, büyük ölçekli ve çok amaçlı yatırımlar ile diğer sosyal, kültürel, sportif ve eğitimsel bütün faaliyetlerde, çalışanların emeğinin olduğunu söyledi.
Çalışanların geçmiş bayramlarını en içten dilekleri ile kutladığını, sağlık ve mutluluk dilekleri ile uzun ömürler temenni ettiğini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, referans ve örnek belediyeciliğin temelinde, personelin birlik, beraberlik, uyum ve dayanışmasının bulunduğunu sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×