KTO’dan Üyelik Aidatı Açıklaması
Kayseri Ticaret Odası tarafından yapılan yazılı açıklama ile üyelik aidatların son ödeme tarihlerine ilişkin olarak bilgilendirme yapıldı.
Yapılan açıklamada; Kayseri Ticaret Odası’nın faaliyetlerini üye memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiği, faaliyetlere ilişkin harcamalarda azami titizlik gösterildiği ve yegâne kaynağın ise üye aidatları olduğu vurgulandı.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Bilindiği gibi, yasa gereği içinde bulunulan yılın üye aidatları Haziran ve Ekim aylarında iki eşit taksitle alınmaktadır. Ancak, Oda aidatları da, ilgili kanunlar gereğince, “Amme Alacağı” kabul edildiğinden, süresinde ödenmeyen aidat borçlarına gecikme zammı uygulanmaktadır. Bu durum göz önüne alındığında, aidatların zamanında ödenmesi üyelerimizin menfaatine olacaktır. Ekim ayı ödeme takviminde son gün tatile rastladığı için 2 Kasım 2015 Pazartesi mesai bitimine kadar aidat ödemeleri yapılabilecektir. Geçmiş dönem borcu olanlar ise yılın herhangi bir gününde ödeme yapabilmektedirler.”
Ödemeler konusunda üyelere kolaylık sağlandığının, kredi kartı ile ve www.kayserito.org.tr internet sitesi üzerinden online tahsilat yapılabildiğinin belirtildiği açıklamada üyelerin, Kayseri Ticaret Odası’na desteklerini artarak sürdüreceklerine olan inancın tam olduğu vurgulandı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×