Hisarcık Ve Kıranardı’nda Bayramlaşma Töreni
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki , AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sadi Kadıoğlu ile birlikte Cuma namazını Hisarcık meydan Camii’nde kılarak, namaz sonrasında vatandaşlar ile bayramlaştı.
Mahallelerde semt halkı ile sohbet eden ve lokum ikramında bulunan Başkan Büyükkılıç, "Bu vesile ile tüm Kayserili hemşerilerimizin Müslüman Türk milletinin ve İslam aleminin bayramlarını tebrik ederek, huzur içerisinde aileleri, dostları ve yakınları ile birlik beraberlik içerisinde nice bayramlara erişmelerini temenni ederim" dedi.
Gittiği her mahallede vatandaşların özellikle ev hanımları ile gençlerin büyük ilgi gösterdiği Başkan Büyükkılıç, Hisarcık ve Kıranardı mahallesinde Cuma namazı sonrası vatandaşlar ile bayramlaştı.
Hisarcık ve Kıranardı mahallesinde yapılan yatırım ve hizmetler ile gerçekleştirilen alt yapı,yolları ve aynı zamanda doğalgaza da kovuşması ile bölge halkının Melikgazili olmanın farklılığını yaşadığı gibi şehir merkezindeki hizmetlerin aynısının şehir merkezine daha uzak olan yerler de aynı kalite de aynı etkinlikle yapıldığını gördüklerini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, “Hepinizin bayramını tebrik ediyorum. Nice bayramlara aileniz ile birlikte sağlık içerisinde erişmenizi temenni ediyorum. Bizlere güvenerek hizmet etme fırsatı veren sizlere minnet duyuyorum. Güler yüzlü ekibimiz ile sizlere daha iyi nasıl hizmet edebiliriz onun çabası ve gayreti içerisindeyiz” dedi.
Başkan Büyükkılıç, hemşerilerinin bayramlarını tebrik ederek, huzur içerisinde aileleri, dostları ve yakınları ile birlik beraberlik içerisinde nice bayramlara erişmelerini temenni ettiğini sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×