Eski Bakan Yıldız Seçim Çalışmalarını Hız Kesmeden Sürdürüyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Kayseri Milletvekili adayları Avşar Aslan ve Sami Dedeoğlu ile birlikte Perşembe pazarını ve Tekno Park’ı gezerek, kent meydanında vatandaşlara simit dağıttı.
İlk olarak Perşembe Pazarı’nı ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, burada pazar esnafı ile beraber kahvaltı yaptı. Kahvaltının ardından pazar yerini gezerek esnaf ile sohbet eden Yıldız, pazarcıların sorunlarını dinledi. Kendi ev ihtiyaçlarını da pazardan karşılayan eski bakan Yıldız, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekindi.
Daha sonra Erciyes Üniversitesi Tekno Park’ı gezen Bakan Yıldız, burada da parkın içerisinde bulunan firmaları teker teker gezen Taner Yıldız, çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Yıldız’a tekno park ziyaretinde Erciyes Üniversitesi Vekil Rektörü Prof. Dr. Hamza Çakır da eşlik etti.
Tekno park ziyaretinin ardından kent meydanına gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, burada Kaleönü esnafını ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Yıldız, simit dağıttı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×