Enerji Ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız:
Hacılar Sanayi Sitesi açılış töreni ve ‘Kültürün Enerjisi Güneşten’ projesinin tanıtım toplantısına katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Ankara’da yapılan terör saldırısı ile ilgili olarak, “PKK’nın, DAEŞ’in ve bir kısım güçlerle birlikte gerçekleştirilen bu saldırının aslında birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştireceğini ummuyorlardı” dedi.
Hacılar Kültür Merkezinde düzenlenen programa Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Taner Yıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Avşar Aslan, Kadir Can Gökalp, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, AK Parti Hacılar ilçe teşkilatı üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Programda konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Taner Yıldız, “Türkiye’de birliğin ve beraberliğin engellenmesi yönünde geçtiğimiz hafta sonunda bir terör saldırısı olmuştu. PKK’nın, DAEŞ’in ve bir kısım güçlerle birlikte gerçekleştirilen bu saldırının aslında birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştireceğini ummuyorlardı. Hangi anlayıştan olursak olalım, hangi partiye mensup olursak olalım 1 Kasım seçimleri öncesi partiler arası rekabetten öte birlik ve beraberliğimizin bunun daha ötesinde olduğunu bilmemiz lazım. Türkiye birçok zor zamanları güçlü bir şekilde atlattı. Bu zamanları inşallah güçlü bir şekilde atlatacağız” diye konuştu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki ise, “Hacılar ilçemizde güzel şeyler oluyor. Dillere destan olan ve bütün ilçelere örnek olarak gösterebileceğimiz Hacılarlı hayırseverlerimizin yapmış oldukları güzel işlerle Hacılarımız gittikçe güzelleşiyor, gelişiyor ve yaşanabilir bir hale geliyor. Benim Allah’tan dileğim bütün ilçelerimizin Hacılar gibi olması. Eğer Türkiye’de bütün ilçelerimiz Hacılar gibi zor olur ama Hacılar’a yaklaşırsa hiçbir problem kalmaz. Burada işler iyiye gidiyor, işadamlarımız çalışıyor, kazanıyor helalinden vatanına zaten sahipler, bayrağına saygılılar, ezanına karşı hürmetleri sonsuz ve kazandıklarının neticesinde de elbette refahımız artacaktır, lüksümüz artacaktır. Bunlar insani şeylerdir, normaldir ama bir taraftan da toplumla paylaşmayı biliyorlar” şeklinde konuştu.
Özhaseki ayrıca, “Büyümenin olmazsa olmaz iki ayağı vardır. Biri ekonomik büyüme diğeri de güvendir. Eğer bir yerde kavga varsa, huzur yoksa oraya gider yatırım yapar mıyız? Yapmayız. O zaman güçlü bir iktidarın kurulması lazım. İnşallah bu iktidarda 1 Kasım seçimlerinden sonra kurulacak” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×