Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal:
Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal, 1 Kasım seçimlerine 3 hafta olduğunu ama seçmenin kafasının karışık olduğunu söyledi.
"Seçmende sandığa gitmekte isteksiz ve yorgun. Aşağı yukarı 7 Haziran seçimlerine yakın sonuç çıkacak. 1 Kasım sonrası Türkiye’de konjonktürel değişiklik bekliyor. Bu durum Türkiye de yeniden siyaset yapılanması, yeni bir anlayış, yeniden lider arayışı oluşumu demektir" diyen Özbakkal, "Ülkemizdeki istikrarsızlık böyle devam ederse, inanın Türkiye’yi de zayıflatıp, parçalanması için, dış güçler ellerinden geleni yapacaktır. Orta Doğu’da savaş daha da kızışacak ve ülkeler Suriye başta olmak üzere, Irak, Filistin, Ürdün, Lübnan bölgelerine de sıçrayacaktır. Türkiye de bundan nasibini alacaktır" ifadesinde bulunarak açıklamasını şu şekilde sürdürdü:
"3.dünya savaşı belki bütün dünyayı kapsamayacak, lakin Orta Doğu’yu kasıp kavuracaktır. Müslüman’ım diye geçinen ülkeler, batının sömürgesi olma durumuna geleceklerdir. Çin ve Japonya’da devreye girerse, işte o zaman olayın niteliği değişir ve savaşın alanı da büyür. Afganistan yıllardır kendine gelemedi. Pakistan’da da teröristler kol geziyor. Ülkemizde eksik olan Demokrat parti anlayışı. Mutlaka TBMM girmeli. Cenabı hak tüm islam aleminin yar ve yardımcısı olsun."
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×