CHP Heyeti Bünyan Adliyesini Ziyaret Etti
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve beraberindeki heyet 01 Kasım 2015 tarihinde yapılacak 26.dönem milletvekilliği seçimleri nedeniyle Bünyan Cumhuriyet Başsavcılığı’na nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarete CHP Kayseri milletvekili ve aynı zamanda 1.sıra milletvekili adayı olan Çetin Arık ile adaylar İbrahim Bahçecioğlu, Aşkın Genç, Türker Tok, Tülin Temel, Şefika Eskici, Mustafa Utku Sarı, Kıvılcım Akdağ ve Nazlı Erdoğan ile CHP ilçe Başkanı Okan Marzıoğlu katıldı.
Bünyan Cumhuriyet Savcısı Mustafa Başara’yı ve Cumhuriyet Savcısı Yakup Karacaoğlu’nu ziyaret eden heyete, Cumhuriyet Savcısı Mustafa Başara Ankara’da yaşanan olayda hayatını kaybeden CHP üyeleri için başsağlığı dileğinde bulundu. Savcı Mustafa Başara menfur saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirterek birlik ve beraberlik dileğinde bulundu. Yapılan ziyaret için teşekkür eden Savcı Mustafa Başara yapılacak seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını dileyerek adaylara başarılar diledi. Söz konusu ziyaret karşılıklı iyi niyet dileklerinin ardından son buldu. CHP heyeti daha sonra esnaf ziyareti için adliyeden ayrıldı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×