Bünyan Belediyesi ‘Gül Park Spor Kompleksi Ve Çocuk Oyun Parkı’açılıyor
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Güllüce mahallesinde yapımı tamamlanan “Gül Park Spor Kompleksi ve Çocuk Oyun Parkı’nın 5 Ekim Pazartesi saat 12.00’de düzenlenen törenle hizmete açılacağını söyledi.
Bünyan Belediyesi dev tesisleri Bünyanlılarla buluşturmaya devam ediyor. Bünyan Belediyesi tarafından kısa süre önce Güllüce mahallesinde yapımına başlanan spor kompleksi ve çocuk oyun parkı tamamlandı.
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu yeni tesisin 5 Ekim Pazartesi düzenlenecek görkemli bir törenle hizmete açılacağını ifade ederek” Bünyan’ın farklı mahallelerinde yeni tesisler inşaa etmeye, yeni tesisleri hemşehrilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Bunlardan bir tanesi olan Gül Park Spor Kompleksi ve Çocuk Oyun Parkı’nın yapımını tamamladık. İçinde futbol, basketbol ve voleybol sahası bulunan, fitness alanı, çocuk oyun alanı, yetişkinler için yürüyüş yapabilecekleri ve dinlenebilecekleri alanların yer aldığı, oturma bankları ve kamelyaların bulunduğu, süs havuzu ile tam donanımlı bir sosyal donatı alanını hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız ” dedi.
Başkan Gülcüoğlu; yeni tesislerin açılışlarına devam edeceklerini ifade ederek; “Gül Park Spor Kompleksi ve Çocuk Oyun Parkı’nın Bünyan’a ve Bünyanlılara hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×