ASKON Üyesi İş Adamları Vali Orhan Düzgün’ü Ziyaret Etti
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret etti.
Vali Orhan Düzgün’ü ziyarette, ASKON çalışmaları hakkında bilgi veren Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan “1998 yılında kurulan Merkezi İstanbul da olmak üzere Türkiye de 27 şubesi yurtdışında 4 temsilciliğiyle güçlü bir temsil gücüne sahip olan Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON), kuruluşların ve müteşebbislerin uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, pazarlarda ise daha etkin ve verimli olmaları yönünde gelişmeleri için kendilerine destek vermekte ve onlara rehberlik etmektedir. Üyelerinin kurumsal altyapılarını güçlendiren, üyeleri arasındaki sosyal, ticari ve milli şuuru geliştiren, aynı misyonu paylaşan ulusal ve uluslararası kuruluş ve müteşebbislerle sağlıklı ilişkiler kuran, iş çevrelerinin yararlanmasını sağlayacak platformlar ve fırsatlar oluşturan, işbirliği alanları ve projeleri üreten, Türk ekonomisi ve müteşebbislerinin ulusal ve uluslar arası alanda en güçlü ve ilk akla gelen temsilcilerinden olan, ekonomide ahlak ilkelerini öncelikleyen etkin bir kuruluş" dedi.
Özcan, "ASKON, üye işletmelerinin ve Türkiye’nin rekabet gücünü artırmak, ticari zemindeki haksızlıkların giderilmesi için mücadele vermek ve iktisadi hayatın ahlaki temelde şekillenmesine katkıda bulunmak gibi misyonlara sahiptir. ASKON, ideallerini “Haklı Zenginlik” serlevhasıyla bayraklaştırarak gerçekleştirmeye özen göstermektedir. Kurum olarak ASKON Anadolu Aslanları İşadamları Derneği, kuruluşlarımızın ve müteşebbislerimizin uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, pazarlarda ise daha etkin ve verimli olmaları yönünde gelişmeleri için kendilerine destek vermek ve onlara rehberlik etmek için çalışır.
Amacımız müteşebbislerimiz ve kuruluşlarımızın gelişiminin yanı sıra, ülkemizin ve güzel Kayseri’mizin de gelişimine değerli katkılar sağlamaktır.
ASKON Anadolu Aslanları İşadamları Derneği olarak, doğal yaklaşım ve davranışımız ülkemizin ve özelde şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik değerleri, evrensel değerleri, uluslararası standartları ve hukuk kurallarını gözeterek ve tabii hukuka ve insanlığı ayakta tutan öz değerlere uygun hareket etmektir.
Ülkemize, doğru çizilen vizyon için katkı vermeye, çizilen vizyonun gereğinin yerine getirilmesi için sektörel yapıları harekete geçirmeye ve tüm insanlarımızın bu vizyon çerçevesinde davranışlar sergilemesine yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Ülkemizin erişeceği ileri durum, içinde yaşayan tüm bireyler için de ileri durum anlamına gelecektir. Dolayısıyla bu ortak ideal ve mukadder bir istikbaldir. Buna çalışmak hepimiz için bir akıl yoludur.
yakalaması için önünde engeli kalmayacaktır" ifadesinde bulundu.
ASKON yönetiminden Hüseyin Okandan ve Hüseyin Saççıoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Vali Düzgün, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Kayseri Şubesinin başarılı projelere imza atacağına inandığını ifade ederek, ASKON Kayseri Yönetimine başarılar diledi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×