Asfaltta Sonbahar Çalışmaları
Talas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı yol yapım ve asfalt ekipleri, sezonun kapanmasına az bir zaman kala planlanan son çalışmalarını hızlandırdı.
Çalışmalarla ilgili bilgiler veren Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, iyi bir yaz sezonu geçirdiklerini belirterek, sıcak ve soğuk asfalt ile birlikte kilitli parke çalışmalarının çok hızlı olduğunu söyledi. Başkan Palancıoğlu, son olarak Mevlana Mahallesi olarak bilinen Anayurt’un ana arterlerinden Tamer Caddesi’nin bağlantı yolları ile Bahçelievler Mahallesi Rüzgarlı1 Sokak’ın asfaltlandığını kaydetti.
Ekiplerin kaliteli ve modern bir yol yapmak için azami gayret gösterdiğini ifade eden Başkan Palancıoğlu, "Havaların soğuyup sonbaharın kendini hissettirdiği şu günlerde fen işleri müdürlüğümüz yol, asfalt ve kilitli parke gibi planlanan çalışmalarında sona geldi. Talas adeta şantiye bir yaz mevsimini geride bıraktı. Aynı anda birçok noktada asfalt ve yol çalışmaları sürüyor. Amacımız daha geniş, kaliteli ve modern yollarla ulaşımın hızlı ve verimli olmasını sağlamak. Bu vesileyle üstün gayret gösteren personelimize teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum" diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×