Anadolu’da Tarih Büyükşehir İle Yaşayacak
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından fotoğraf yarışması düzenlendi. "Anadolu’da Tarih" temalı yarışma için başvurular başladı.
Büyükşehir Belediyesi, binlerce yıllık tarihe sahip Anadolu’daki tarihsel değerleri bu kez farklı bir şekilde ortaya çıkaracak. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından ulusal çapta fotoğraf yarışması düzenlendi. "Anadolu’da Tarih" temalı yarışma için başvurular 10 Ekim tarihi itibarıyla başladı.
Yarışmaya katılmak isteyen profesyonel ya da amatör fotoğrafçılar, çekmiş oldukları fotoğrafları www.kayseri.bel.tr adresinden yönlendirmeler izlenerek veya doğrudan www.tfsfonayliyarismalar.org adresine gönderebilecekler. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu ile birlikte düzenlenen yarışmaya 30 Kasım 2015 tarihine kadar başvuru yapılabilecek. Yarışmanın sonuçları 7 Aralık 2015 tarihinde açıklanacak. 16 Aralık 2015 tarihinde ise ödül töreni yapılacak ve yarışmaya katılan seçme eserlerle bir sergi açılacak.
"Anadolu’da Tarih" temalı fotoğraf yarışmasının birincisine 4 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye, 2 bin TL ödül verilecek. Yarışmada ayrıca üç adet fotoğraf biner TL mansiyon ödülüne layık görülecek. Yarışmada bir sanatçı ise Büyükşehir Belediyesi özel ödülünü kazanma şansına sahip olacak. Kayseri’de çekilmiş olan fotoğraflardan seçilecek bu fotoğrafın sahibi özel ödül olarak 2 bin TL almaya hak kazanacak.
Yarışmaya katılmak isteyenler Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ya da www.tfsfonayliyarismalar.org sitesinden daha detaylı bilgiyi ve yarışmanın şartnamesini temin edebilecekler.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×