Akrabasının Evinde Hırsızlık Yaptığı Şüphesi İle Yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalar sonucunda; geçtiğimiz günlerde meydana gelen ‘Konut Dokunulmazlığını İhlal ve Evden Hırsızlık’ olayı ile ilgili olarak yakalanarak gözaltına alınan İ.B. isimli şahıs adli makamlara sevk edildi.
Geçtiğimiz günlerde Erciyesevler Mahallesi’nde bulunan bir apartman dairesinin önünde şüpheli şahsın olduğu bilgisi alınması üzerine belirtilen adrese intikal edildi. Yapılan araştırmada, apartman dairesinin önünde görülen İ. B. isimli şahsın şüpheli hal ve hareketleri üzerine yapılan üst aramasında 10 BİN 500 EURO, ve 230 tl para elde edildi. Şahsın çelişkili beyanlarda bulunması üzerine şahıs yakalanarak Hırsızlık Büro Amirliği’ne intikal ettirildi. Hırsızlık Büro Amirliği’nde yapılan tahkikatta İ. B. isimli şahsın yurtdışında olan bir akrabasına ait dairenin yedek anahtarını elde ederek ikametten hırsızlık yaptığının anlaşılması üzerine gözaltına alınan İ. B. isimli şahsa ‘Konut Dokunulmazlığının İhlali ve Evden Hırsızlık’ suçundan işlem yapılarak şahıs adli makamlara sevk edildi.
İ. B. isimli şahıstan elde edilerek muhafaza altına alınan 10 BİN 500 EURO para ve ikamet anahtarı müştekiye teslim edildi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×