AK Parti Vekil Adayları Toç Bir-sen Toplu Sözleşme Kazanımları Bilgilendirme Ve Eğitim Toplantısı’na Katıldı
Memur Sendikaları Konfederasyonu Tarım-Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇ BİR-SEN) tarafından Toplu Sözleşme Kazanımları Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı düzenlendi.
Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan TOÇ BİR-SEN Kayseri Şube Başkanı Murat Kuzkale, “Genel merkezimizce Türkiye genelinde eş zamanlı olarak yapılan zorlu mücadelemizde hedef 50 bin üye çalışmalarına göre tertiplenen Toplu Sözleşme Kazanımları Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı’na hoş geldiniz” dedi. Toplantıya katılan AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Emrah Karayel, “İnsanımızı bir adım ileriye taşımak için aynı kulvarda çalıştığımızı görüyoruz” ifadelerini kullandı. AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Tamer ise, “7 Haziran seçimleri öncesinde de sizlerle bir araya gelmiştik. Bugüne kadar geçen zamanda üyelerinizin arttığını görmekten memnuniyet duydum. MEMUR-SEN olarak Kayseri’deki birinci sendika olmasında hepinizin emeğinin olduğunu biliyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.
Toplantıya katılan AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mustafa Elitaş da “Kamu çalışanları ile kamu arasında görüşme yapabilmek için çağın en önemli unsurlarından birisi özgürlük ve hürriyettir” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×