AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Doğan:
AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Doğan, “7 Haziran seçimleri çok önemliydi ama artık 1 Kasım tekrar seçimi daha önemli hale geldi. Bu tarihi seçim adeta yüzyılın seçimi olacak. İnanıyorum ki, yedi düvele rağmenmilletimiz ve ülkemiz kazanacak” dedi.
Yenilenen aday listelerini değerlendiren Ahmet Doğan, “Yeni listemizle gireceğimiz seçimlerin Kayseri’ye ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Hep birlikte elele vererek güzel Kayserimiz için en güzel sonucu almaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz. Söz konusu vatanımızın, milletimizin bütünlüğü ise kişisel meseleler teferruat haline gelir. Tek tek ağaçlara bakarsak ormanı göremeyiz” yorumunu yaptı. Doğan yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi; “Bilindiği gibi 1 Kasım seçimleriyle birlikte vekillik görevim sona erecek. Dolayısıyla TBMM’de çok kısa bir süre görev yapmış olacağım. Bu görevi zaten Başbakanımızın bizzat çağırıp davet etmesiyle kabul etmiştim. Yeniden aday olabilmek için özel çabalara, kulislere gerek duymadım. Beni 7 Haziran’da davet eden iradenin kararına güvendim. Şimdi de bu karara saygı duyuyorum. Yeni hükümet kurulana kadar partimin ve milletimin emrindeyim. Akademisyenliğe döndüğüm tarihten itibaren de yeniden bilimin ve öğrencilerimin hizmetinde olacağım. Zaten milletvekilliği teklifini kabul etmemdeki en önemli sebeplerden birisi de yeni bir platformda gençlerimize daha iyi hizmet edebilmekti.” Ahmet Doğan açıklamasını şöyle tamamladı;
“Bu vesileyle bana güvenen, destek veren, dua eden herkese en kalbi teşekkür ve muhabbetlerimi sunuyorum. Kayserili hemşehrilerimin ve aziz milletimizin mübarek Kurban Bayramlarını kutluyor, huzur içinde bir bayram geçirebilmeyi Rabbimden diliyorum.”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×