AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları Sarız’da
AK Parti Kayseri Milletvekili adayları Mustafa Elitaş, Sami Dedeoğlu ve Avşar Aslan Sarız ilçesinde esnafları ziyaret etti.
1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını sürdüren AK Parti Kayseri Milletvekili adayları Mustafa Elitaş, Sami Dedeoğlu ve Avşar Aslan Sarız ilçesinde parti teşkilatı üyeleri ile buluştu. Parti teşkilatında konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Mustafa Elitaş, seçim çalışmalarının devam ettiğini belirterek, Sarız ilçesinde güzel bir seçim havası gördüğünü söyledi. Elitaş, Sarız ilçesinde yüksek oranda oy alacaklarına inandığını ifade etti.
AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Sami Dedeoğlu ise, 1 Kasım seçimleri için parti teşkilatı ile birlikte iyi bir çalışma yaptıklarını belirterek, seçimlerin ardından tek başına iktidara geleceklerini söyledi.
AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Avşar Aslan da, 1 Kasım seçimlerine çok az bir süre kaldığını belirterek, çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. Aslan ayrıca, partililere AK Partinin seçim beyannamesi ile ilgili bilgiler verdi.
Yapılan konuşmaların ardından milletvekili adayları Sarız ilçesinde esnafı ziyaret ederek, 1 Kasım seçimleri için destek istedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×