AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mustafa Elitaş Yeni Sanayi’de
AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mustafa Elitaş, seçim çalışmaları kapsamında Yeni Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek, esnafların sorunlarını dinledi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mustafa Elitaş, seçim çalışmaları kapsamında Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ile Yeni Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. Esnafları tek tek gezen Elitaş, esnafların sorunlarını dinledi. Ziyareti değerlendiren Mustafa Elitaş, "Bugün Kocasinan Belediye başkanımız ve Kocasinan ilçe başkanımız ile birlikte Yeni Sanayi bölgesinde esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Gerçekten esnaflarımızın bize karşı ve partimize karşı teveccühleri çok güzel. desteklerini verdiklerini açık ve net bir şekilde ifade ediyorlar. İnşallah 1 Kasım seçimlerini AK Parti’nin 2002’deki ruhu ile ‘Haydi bismillah’ dediği dönüşünün bir işareti olacak diye düşünüyorum" dedi.
AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç da, "Vatandaşımızın ilgisi ve alakası çok fazla. 1 Kasım’ı heyecanla bekliyorlar. 7 Haziran’dan daha fazla bir heyecan olduğunu, daha fazla bir ilgi olduğunu görüyoruz. 1 Kasım’da inşallah Kayseri’de verdiğimiz 2 emaneti geri alarak daha fazlasını da almaya gayret göstereceğiz" ifadelerini kullandı.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar da, "Kocasinan sınırları içerisinde birçok ticaret bölgesi bulunuyor. Bugün Yeni Sanayi’de ki esnaf kardeşlerimiz ile birlikteyiz. Gerek belediyemizin hizmetleri noktasında gerekse önümüzde ki günlerde burada yapmamız gereken çalışmalarla ilgili bu gezintiler vesile yapılarak bire bir esnaf kardeşlerimizin görüş ve önerilerini alıyoruz" diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×