AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Tamer:
Ak Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Tamer seçim çalışmaları kapsamında Kocasinan ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
Ak Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Tamer seçim çalışmaları kapsamında Kocasinan Yeni Sanayi esnafını ziyaret etti. Oto Sanatkarları Odası’nı da ziyaret eden Tamer esnafın sorunlarını dinledi. Tunceli-Erzincan karayolunda terör saldırısında şehit olan Kayserili Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Onur Sönmez’in üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Tamer “Bugün üzüntülü bir gündeyiz. Terör belasından dolayı bugün Kayserimize bir şehidimiz daha geldi. Yüreklerimiz yandı. İnşallah en yakın zamanda bu terör belasını ortadan kaldıracak ve PKK’yı ülkeden süreceğiz. Bunun kökünü kazıyacağız. Hiç kimsenin bundan şüphesi olmasın. 30 yıldan beri gelen PKK belası son 1 ayda aldığı darbelerle bitecek noktaya geldi. Bunu tüm halkımız böyle bilmeli. Allah’ın izniyle bu ülkenin bayrağını indirtmeyeceğiz, ezanını dindirtmeyeceğiz” dedi.
Tamer Türkiye’nin ekonomik ve siyasi istikrarının 1 Kasım’dan sonra da devam edeceğine inandığını vurgulayarak “1 Kasım seçimleri bu hususta önemlidir. Suriye’de akan kanlar, Irakta akan kanlar bizim ülkemizi de sıkıntıya sokabilecek pozisyonda. Bunun için vatandaşlarımız sandığa gittiği zaman ve oy vereceği zaman hep bu tabloları gözlerinin önünde olmalı. 3 ayda koalisyonlar kurulamadı, kabul edilmedi. Bunun sıkıntılarını bu ülke çekiyor, insanlarımız çeliyor. 1 Kasım seçimlerinin ülkenin hem siyasi hem ekonomik istikrarının zirveye çıkacağı bir dönem olmasını temenni ediyoruz. Çalışmalarımız da bu yönde” ifadesini kullandı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×