AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Avşar Aslan:
AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Avşar Aslan, Talas’ta esnaf ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, “Kayseri’de de bu açıdan 9’da 9 iddiası ile yola çıktık. İnşallah bunu başaracak güçteyiz” dedi.
Seçim çalışmaları kapsamında Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve milletvekili adayı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Avşar Aslan ve AK Parti Talas ilçe teşkilatı esnafı ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Avşar Aslan, “Bugün Talas’ımızda esnafımızı ziyaret ettik. Vatandaşımızın bize teveccühü 7 Haziran’a bakarak çok daha fazla. 1 Kasım seçimlerinde inşallah tek başına iktidar hedefliyoruz ve iktidar olacağımıza da inanıyoruz. Kayseri’de de bu açıdan 9’da 9 iddiası ile yola çıktık. İnşallah bunu başaracak güçteyiz” diye konuştu.
Aslan ayrıca, “Bu iş memleket, istikrar meselesi, bu iş ülke davası. Görüyorsunuz Ortadoğu cadı kazanına döndü, Suriye’de bir istikrarsızlık var. Biz birlik ve beraberlik içinde tek vücut olup bu milletimize hizmet etmek durumundayız. İnşallah memleketimizin geleceği için 1 Kasım seçimleri hayırlara vesile olur” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×