AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden:
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, 10 Ekim Cumartesi günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Kayseri’de miting yapacağını duyurdu.
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden yaptığı açıklamada, “Sahaya biz seçim beyannamemizden 1 hafta önce inmiş olduk. 10 gündür aşağıyukarı sahadayız. Çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Dün Genel Başkanımız tarafından seçim beyannamemiz açıklandı. Kayseri’de periyodik çalışmalarımızın dışında değişik çalışmalarımızı da yapıyoruz. Belki fark ediyorsunuzdur hem evlerde hem sokaklarda hem esnafla hem de sivil toplum kuruluşları ile ayrı ayrı 4 grup halinde dolaşıyoruz. Bütün adaylarımız sahadalar. AK Parti olarak herkesin görüşünü almak ve elini sıkmak istiyoruz. Bunun içinde bu seçimde de inşallah mümkün olduğunca çok kişiye hitap etmeyi, onların elini tutmayı istiyoruz. Bu seçimi de inşallah bu şekilde sürdüreceğiz. Şuana kadar yapılan çalışmalardan çok memnunum. İnşallah böyle devam eder. Kayserimizde inşallah huzur içinde bir seçim tamamlanır diye temenni ediyorum" diye konuştu.
Özden ayrıca, "Kayseri’de bu il teşkilatı olarak bizim 5’inci mitingimiz olacak. 10 Ekim’de saat 15.30’da Başbakanımızı inşallah Cumhuriyet Meydanında ağırlayacağız. Biz miting için hazırlıklarımızı yaptık. Başbakanımızı en iyi şekilde karşılamayı ve Kayserililerin de bu mitinge teveccüh göstereceğine inanıyoruz. İnşallah cumhuriyet Meydanında halkımızla birlikte Başbakanımızı karşılayacağız" ifadelerini kullandı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×