2016 Bütçesi 300 Milyon Lira
Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Meclisince 2016 yılı yatırım ve hizmet bütçesinin 300 milyon lira olarak kabul edildiğini söyledi.
2016 Yılı Performans Programı Kabul Edildi…
2015 yılı bütçesinin 250 milyon lira olduğunu ve gerçekleştirilen yatırımlar ve hizmet ile Melikgazili’lerin Melikgazili olmanın farklılığını yaşadığını belirten Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç "Melikgazi Belediye Meclisimizce 2016 yılı performans bütçesi kabul edilmiştir. 2016 yılı performans bütçemiz, 2011 ile 2016 yılları arasını kapsan 5 yıllık Stratejik Planlamaya uygun olarak yapılmış olup, büyüyen ve gelişen ilçe hizmet ve yatırımlarını kapsamaktadır. 300 milyon liralık bütçesin % 77’i alt yatırım, yol, park gibi çalışmalara ayrılmış olup yine bu bütçenin % 12’lik bölümü yol ve park yapımı için kamulaştırma bedeli olarak tespit edilmiştir. Bu yatırım bütçemiz Melikgazililere hayırlı olsun“ dedi.
2016 Yılı Bütçe Tasarısı Ve Kararnamesi De Kabul Edildi…
2016 yılı bütçesinin 300 milyon lira olarak kabul edildiğini ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Bütçe kararnamesi ile Gelir ve Ücret Tarifesinin bütçe komisyonunca belirlenen esaslar çerçevesinde kabul edildiğini kaydetti.
Dolu Dolu, Etkin, Verimli Ve Memnuniyet Verici Bir Şekilde
Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, 2016 yılı yatırımları ile ilgili olarak detaylı bir basın toplantısı düzenleyeceklerini, hem sosyal tesis, hem yol ve imar çalışması hem de halkın sosyal, kültürel, sportif ve eğitimsel çalışmaların yine dolu dolu, etkin, verimli ve memnuniyet verici bir şekilde yerine getirileceğini sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×