12. Bölge Kayseri Eczacılar Odası Başkanı Oğuzhan Ulutaş:
12. Bölge Kayseri Eczacılar Odası 44. Olağan Seçimli Genel Kurul sonrasında yeniden başkan seçilen ve ekibiyle görevi devralan 12. Bölge Kayseri Eczacılar Odası Başkanı Oğuzhan Ulutaş, ”Yönetim Kurulu üyelerimizle hem mesleki anlamda hem de hastalarımız için sosyal anlamda ciddi projelerimiz olacaktır” dedi.
“Yeni yönetimdeki arkadaşlarımızla iyi işler başaracağımıza inanıyorum” diyen Oğuzhan Ulutaş, "Yönetimdeki kişiler uyumlu, dinamik ve ajandaları dolu kişilerdir. Meslektaşlarımız için ciddi anlamda projeler üreteceğini düşündüğüm arkadaşlarla bundan sonra yol alacağım. Kendileriyle hem mesleki anlamda hem de hastalarımız için sosyal anlamda ciddi projelerimiz olacaktır. Bu konuda çalışmalarımıza biz ilk günden başladık ama bugün yetkimizi alarak bu çalışmalarımızı resmileştireceğiz. Hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Ulutaş, "Ayrıca tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şehidimiz Oktay İzgi’yi dün toprağa verdik. Allah şehidimize rahmet eylesin ve ailesine sabır versin. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. İnşallah ülkemizde en kısa sürede kardeşlik ve huzur ortamı oluşur" diye konuştu.
Kurul Divan Başkanı Eczacı Hale Güntan ise "Seçim sonuçları bugün açıklandı. Görev verilen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Seçimde iki liste yarıştı. İki liste de gayet güzel çalıştı” ifadelerini kullandı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×